Yerleşkeler

Kayıt Yenileme

 

1-) PEŞİN ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

                a-) KREDİ KARTI İLE ONLINE ÖDEME:

                Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World özellikli kredi kartları ile pos.beykent.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi tek çekim olarak gerçekleştirilebilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Ayazağa-Maslak ve Beylikdüzü Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

 

 

                 b-) BANKA ARACILIĞIYLA:

                Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank şubelerinde öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 


 

2-) TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ:

               a-) Kredi Kartı ile Online Ödeme:

                Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World (Albaraka World Hariç) özellikli kredi kartları ile pos.beykent.edu.tr adresi üzerinden öğrenci numarasıyla mali kayıt işlemi 10 taksite kadar yeterli limiti bulunan kredi kartları vadeli ödeme yapılabilmektedir. İnternet ödemesine kapalı olan kredi kartları ödemeleri Ayazağa-Maslak ve Beylikdüzü Yerleşkelerinde yapılmaktadır.

                b-) Banka Aracılığıyla:

                Türkiye genelindeki tüm; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası ve Denizbank,  şubelerinde öğrenci numarası ve bankanın talep ettiği şartları taşıyacak ödeme velisi ile vadeli mali kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Ücretler için tıklayınız.