Spor | Beykent Üniversitesi
Spor

Spor

Spor tesislerinden yalnızca İstanbul Beykent Üniversitesi öğrenci ve çalışanları yararlanabilirler. Bu nedenle spor salonu, yüzme havuzu gibi tesislere girişte sizden istendiğinde kimliğinizi göstermeniz gerekmektedir.

Spor Olanakları

Ayazağa - Maslak Yerleşkemizdeki spor salonu hafta içi her gün 08.30–17.00 saatleri arasında öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Öğrencilerimiz ilgilendikleri spor branşları ile ilgili ekipmanları Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından kimlik kartı ibrazı ile edinebilmektedir. Saat 17.30’dan sonra okul takımlarımızın antrenmanları gerçekleştirilmektedir.

Bu spor salonu içerisinde; Basketbol, Badminton, Voleybol ve Masa tenisi branşları hakkında çalışmalar yapılabilmektedir. Ayrıca dönem içerisinde Ayazağa Maslak Yerleşkesi Spor salonun ’da dönem içerisinde öğrencilerimizin katılımları ile birçok spor etkinliği düzenlenmektedir.

Beylikdüzü Yerleşkesine yürüme mesafesinde bulunan spor tesisimizde, hafta içi saat 08.30 - 17.00 saatleri arasında Voleybol, Basketbol ve Masa tenisi branşlarında ücretsiz olarak spor yapılabilmektedir.

Hadımköy Yerleşkemizde bulunan basketbol sahası ve tenis kortu, hafta içi 08.30 – 17.00 saatleri arasında öğrencilerimizin kullanımına açıktır. İlgili spor gereçleri, Daire Başkanlığımızdan temin edilebilmektedir.

Hadımköy Yerleşkemizde bulunan fitness salonu, saat 08.30 – 17.00 saatleri arasında öğrencilerimizin spor yaparak zinde kalabilmeleri amacıyla açıktır