Mezunlar Derneği | Beykent Üniversitesi
Çift Anadal

Mezunlar Derneği

Sevgili Mezunlarımız,

İstanbul Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin kuruluş amacı; sizlere üniversite hayatı sonrasında da sosyal bir platform yaratıp, profesyonel deneyimlerin paylaşılacağı ve mezunlar arasındaki ilişkilerin geliştirileceği dinamik bir topluluk kazandırmaktır.

İstanbul Beykent Üniversitesi kültür ve geleneklerini koruyup geliştirecek olan derneğimiz; siz değerli mezunlarımızla birlikte, öğrencilerimize ve yeni mezunlarımıza yön gösterecek bir kılavuz görevini üstlenmeyi hedeflemektedir.

Farklı yılların fikir, değer, tecrübe ve eylemlerinin buluşacağı bu platformun; mezunlarımız, mezunlarımızın çalıştıkları kurumlar ve öğrencilerimiz arasında bir deneyim ve gelişim köprüsü kuracağı inancındayız. Bu sebeple, üniversitemizin mezunlar ağını oluşturmak bizim için çok önemli ve heyecan verici.

Dernek olarak, başarı hikayeleriniz, iş girişimleriniz ile ilgili haberleri Beykent Üniversitesi mecralarında yayınlayarak, başarılarınızı sizinle birlikte kutlamak istiyoruz. Çeşitli dijital mecralar, seminer, fuar, kariyer günleri aracılığı ile de mezunlarımız ve öğrencilerimizi bir araya getirmek için çalışacağız.

“Siz bizde değersiniz” sloganıyla çıktığımız eğitim öğretim yolculuğumuza ortak olup, çalıştığınız sektörlerdeki tecrübelerinizi Beykent Üniversitesi öğrencileri ile paylaşarak, birbirimize hayat boyu değer katacak bir platform yaratmayı siz de bizim kadar istiyorsanız; hadi gelin birlikte bu paha biçilmez ağı oluşturalım.

Siz sevgili mezunlarımızın, bu platformda yer alması ve katkı sağlaması ile hep birlikte daha ileriye gideceğimize inanıyor ve esenlikler diliyorum.

Fatma Günal
Yönetim Kurulu Başkanı