Engelsiz Yaşam

Engelli Öğrenci Birimi

Eğitim, sosyal yaşam ve kültürel alanlarda etkin bir şekilde yer alabilmeleri için geliştirdiğimiz projeler ile engelli öğrencilerimizin yanındayız. 

Beykent Üniversitesinde öğrenim gören engelli öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarını uygun şartlarda sürdürebilmeleri ve üniversite olanaklarına etkin bir şekilde erişebilmeleri için gereken destek hizmetlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Engelli öğrencilerimizin, akademik, sosyal, kişisel ve mesleki hedeflerini belirlemeleri ve gerçekleştirmeleri için destekleyici bir üniversite ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Bize Katılın, Engelleri Birlikte Aşalım:

Engelli öğrencilerimize yönelik fikir ve projeleriniz ile bize destek verebilir, dekanlığımızın bu konudaki projelerinde gönüllü olabilirsiniz. Konu ile ilgili  odek@beykent.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Engelli Öğrenci Birimi Yönergesi için tıklayınız.

Online Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Psikolojik Danışmanlık Birimi, online psikolojik danışma hizmeti vermektedir.

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Akademik ve İdari Personelimiz;

Son günlerde yaşanan küresel Covid-19 virüsü salgını nedeniyle, psikolojik desteğe ihtiyaç duyan bireyler için Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Psikolojik Danışmanlık Birimi olarak, online psikolojik danışma hizmeti sağlamaktayız.

Bilgi almak ve başvuruda bulunmak için skspdb@beykent.edu.tr mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

psikolojik-destek