Üniversitemize 19 Öğretim Üyesi Alınacaktır
Tarih: 29 Ağustos 2021

Üniversitemize 19 Öğretim Üyesi Alınacaktır

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden;

Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve İletişim Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 19 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

Fakülte / Yüksekokul / Enstitü Bölüm / Program / Anabilim Dalı Kadro Sayısı Kadro Unvanı Uzmanlık Alanı
Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) 1 Doktor Öğretim Üyesi Bilgisayar Mühendisliği, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, Enformatik
Diş Hekimliği Fakültesi
Endodonti ABD 2 Doktor Öğretim Üyesi Endodonti
Endodonti ABD 1 Profesör Endodonti
Restoratif Diş Tedavisi ABD 2 Doktor Öğretim Üyesi Restoratif Diş Tedavisi
Protetik Diş Tedavisi ABD 2 Doktor Öğretim Üyesi Protetik Diş Tedavisi
Pedodonti ABD 2 Doktor Öğretim Üyesi Pedodonti
Ortodonti ABD 2 Doktor Öğretim Üyesi Ortodonti
Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi ABD 1 Doktor Öğretim Üyesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi ABD 1 Doktor Öğretim Üyesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
Periodontoloji ABD 1 Doktor Öğretim Üyesi Periodontoloji
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık 1 Doçent Reklamcılık
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Çocuk Gelişimi
1 Doktor Öğretim Üyesi Özel Eğitim, Eğitim Bilimleri
1 Doktor Öğretim Üyesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
1 Doktor Öğretim Üyesi Çocuk Sağlığı ve Eğitimi

Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.