Üniversitemize 12 Öğretim Üyesi Alınacaktır
Tarih: 11 Nisan 2021

Üniversitemize 12 Öğretim Üyesi Alınacaktır

Fakülte / Yüksekokul / Enstitü Bölüm / Program / Anabilim Dalı Kadro Sayısı Kadro Unvanı Uzmanlık Alanı
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 1 Profesör Yönetim ve Strateji
Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti ABD 1 Doktor Öğretim Üyesi Ortodonti
Fen-Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık 1 Doktor Öğretim Üyesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce), İngiliz Dili ve Edebiyatı, Dilbilim, Çeviribilim, Amerikan Dili ve Edebiyatı, Karşılaştırmalı Edebiyat
Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk 1 Doçent Sahne Sanatları
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Dil ve Konuşma Terapisi 3 Doktor Öğretim Üyesi Dil ve Konuşma Bozuklukları, Odyoloji, Dil ve Konuşma Terapisi
Çocuk Gelişimi 2 Doktor Öğretim Üyesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Sağlığı ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi
Odyoloji 3 Doktor Öğretim Üyesi Odyoloji, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Kulak Burun Boğaz
Üniversitemize 12 Öğretim Üyesi (Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi) alınacaktır.
Başvurular, ilanın Resmi Gazete'de yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde, dilekçe ekinde YÖK formatlı özgeçmiş ve yayın listelerinin Yazı İşleri Müdürlüğü'ne posta ile ya da elden teslim edilmesi suretiyle yapılacaktır. Tüm başvurular ve değerlendirmeler gizli tutulacaktır.
Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.