Yerleşkeler
Tarih: 18 Kasım 2020

Portfolyo Yönetimi

Portfolyo Yönetimi
Eğitmen:
Öğr. Gör. Sema Özevin
Düzenleyen: BÜSEM Sürekli Eğitim Merkezi
Etkinliğin Yapılacağı Yer: Eğitimimiz BÜSEM Sürekli Eğitim Merkezi Zoom Hesabı Üzerinden Yapılacaktır.

EĞİTİMİN AMACI:

Görsel olgular üzerinden iletişim kurabilen, kişinin sanatsal, profesyonel birikimlerini düzgün aktarabildiği bir portfolyo tasarımının ve kullanımının sağlanması hedeflenmektedir.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Bu eğitimde katılımcılar kaliteli, kendini anlatabilen, görsel çekiciliği olan bir portfolyo geliştirme fırsatına sahip olurlar.  İçerik ve kavram geliştirme, problem çözme, biçimsel çözümler, amaç beyanları ve tasarım sürecinin sunumu, sosyal bağlamda görsel iletişim tasarımı bilinci ve görsel iletişim tasarımında kişiselliğin üzerinde durulur.

Portfolyolar tasarlanırken her aşamanızda mail yolu ile çalışmanızın durumunu paylaşabilirsiniz. İletişim sayesinde gelişim sürecinizde birlikte ilerlenerek sonuca daha hızlı ulaşmanız planlanmaktadır.

SEMİNER SÜRESİ:

5 Hafta sürecek olan eğitimimiz “Hafta İçi ve Hafta Sonu Gruplarımız” ile tüm sanat disiplinlerinde çalışmalar yapanlar “Portfolyo Yönetimi” eğitimine katılabilirler.

 *Eğitim Ücreti 200 TL (KDV Dahil)

  • Banka: TEB Bankası 407-Beylikdüzü E-5 şubesi
  • Banka Hesap Adı: BEYKENT ÜN.SAĞL.HİZ.İNŞ.TAAH.SANTİCLTDŞTİ
  • Banka Hesap No: 68010329
  • IBAN No: TR850003200000000068010329

*Dekontun açıklama kısmına " BUSEM Portfolyo Yönetimi" Bedeli, Katılımcının Adı Soyadı ve T.C. Kimlik Numarası" yazmayı/yazdırmayı unutmayınız. Eksik açıklama ile yapacağınız ödemeler kayıt işlemlerinizin gecikmesine sebep olabilir.


*Eğitim Başvuru Adresi için tıklayınız.