Üniversitemize 7 Öğretim Üyesi(Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi) Alınacaktır
Tarih: 05 Haziran 2022

Üniversitemize 7 Öğretim Üyesi(Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi) Alınacaktır

Fakülte / Yüksekokul / Enstitü Bölüm / Program / Anabilim Dalı Kadro Sayısı Kadro Unvanı Uzmanlık Alanı
Mühendislik Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık (İngilizce) 1 Profesör Mimarlık
Endüstriyel Tasarım 1 Doçent Şehir ve Bölge Planlama
Endüstriyel Tasarım (İngilizce) 2 Doktor Öğretim Üyesi Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım
İç Mimarlık (İngilizce) 1 Doktor Öğretim Üyesi Mimarlık, İç Mimarlık
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik 1 Doktor Öğretim Üyesi Beslenme ve Diyetetik
Fen-Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık 1 Doktor Öğretim Üyesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Çeviribilim, Dilbilim
Üniversitemize 7 Öğretim Üyesi (Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi) alınacaktır.
Başvurular, ilanın Resmi Gazete'de yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde, dilekçe ekinde YÖK formatlı özgeçmiş ve yayın listelerinin Yazı İşleri Müdürlüğü'ne posta ile ya da elden teslim edilmesi suretiyle yapılacaktır. Tüm başvurular ve değerlendirmeler gizli tutulacaktır.
Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.