Üniversitemize 6 Öğretim Görevlisi Alınacaktır
Tarih: 09 Ağustos 2020

Üniversitemize 6 Öğretim Görevlisi Alınacaktır

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden;

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALINACAKTIR

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca, 6 Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Duyurulur.

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim
Elemanı
Alanı ALES/YDS
Eş Değeri Puanı
ALES Puan Türü Ek Açıklamalar
Fen – Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık 1 Alman Dili ve Edebiyatı, Almanca Öğretmenliğialanlarının birinden lisans mezunu olup Alman Dili ve Edebiyatı, Almanca Öğretmenliğialanlarının birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 YDS: 80

SAY

EA

SÖZ

Öğr.Gör.
Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret 1 Uluslararası Ticaret alanından en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 EA Öğr.Gör.
Lojistik 1 Lojistik Yönetimi, Lojistik Yönetimi ve Ulaştırma, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Lojistik Sistemleri Yönetimi ve Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği alanlarının birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70

SAY

EA

Öğr.Gör.
Sağlık Kurumları İşletmeciliği 1 Sağlık Yönetimi, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sağlık İdareciliği, Hastane İşletmeciliği, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi alanlarının birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 EA Öğr.Gör.
Makine 1 Makine Mühendisliği, Makine Öğretmenliği, Metal Öğretmenliği alanlarından birinden lisans ve tezli yüksek lisans mezunu olmak ALES: 70

SAY

 

Öğr.Gör.
İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı 1 Görsel İletişim Tasarımı, Grafik, Grafik Tasarımı alanlarının birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak.

ALES: 70

YDS: 50

EA Öğr.Gör.

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ

Duyuru Başlangıç Tarihi: 09.08.2020

Son Başvuru Tarihi: 23.08.2020

Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlanı: 25.08.2020

Giriş Sınavı Tarihi: 27.08.2020

Nihai Değerlendirme: 31.08.2020

Başvurular Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen ve/veya posta yoluyla yapılmalıdır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belgeli başvurular işleme alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşmış olması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

1- Beykent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi, 

2- YÖK formatlı özgeçmiş. 

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 

4- 2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı) 

5- Adli Sicil Kaydı Belgesi  

6- Lisans /Yüksek Lisans /Doktora Diploması onaylı örneği (Diploma Yurt Dışından Alınmış İse YÖK Denklik Belgesi)

7- Lisans Transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği. 

8- ALES Belgesi 

9-Yabancı Dil Belgesi

10- ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı.

11- Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.

12- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge.

Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemizin www.beykent.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Aday Başvuruları:

Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak Yerleşkesi

Yazı İşleri Müdürlüğü

Ayazağa Mah. Hadım Koruyolu cad. No:19 

34396 Sarıyer, İstanbul

Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.