Üniversitemize 4 Öğretim Görevlisi Alınacaktır
Tarih: 23 Mayıs 2017

Üniversitemize 4 Öğretim Görevlisi Alınacaktır

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2017
Fakülte/Yüksekokul Bölüm/Program Öğretim Elemanı Alanı Ek Açıklamalar
Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk 1 Lisans ve Yüksek Lisansını Oyunculuk, Sahne Sanatları alanlarının birinden tamamlamış olmak ve belgelendirmek kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında alanında en az 1 yıl ders verme tecrübesine sahip olmak. Öğr.Gör.
Mühendislik - Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık 1 İç Mimarlık, Mimarlık alanlarının birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak ya da İç Mimarlık, Mimarlık alanlarının birinden lisans mezunu olup belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 5 yıl deneyimli olmak. Öğr.Gör.
İç Mimarlık (İngilizce) 1 İç Mimarlık, Mimarlık alanlarının birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak ya da İç Mimarlık, Mimarlık alanlarının birinden lisans mezunu olup belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 5 yıl deneyimli olmak. Öğr.Gör.
Meslek Yüksekokulu Radyoterapi 1 Radyoterapi, Radyoloji, Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri alanlarının birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak ya da Radyoterapi, Radyoloji, Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri alanlarının birinden lisans mezunu olup belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Öğr.Gör.
Üniversitemize 4 Öğretim Görevlisi alınacaktır.
Başvurular,06.06.2017 günü saat 17:30'a kadar yapılacaktır. Öğretim Görevlisi başvuruları için detaylı bilgiye https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/ adresinden ulaşılabilir. Tüm başvurular ve değerlendirmeler gizli tutulacaktır.