Dekan Mesajı | Beykent Üniversitesi
Öğrenci Dekanı

Dekan Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Beykent’e Hoş geldiniz!

Öğrenci Dekanlığı olarak en önemli misyonumuz, siz öğrencilerimizin akademik ve bilimsel olarak en iyi şekilde eğitim almanızın yanı sıra; çok yönlü, kültürel, bilimsel, sanatsal, yaratıcı ve üreten Beykentli olarak yetişmenize katkı sağlamak.

Güçlü akademik ve idari kadronun yanında üniversiteleri üniversite yapan, başarılarını ve etkinliklerini belirleyen en önemli bileşenin öğrenci olduğuna inanıyoruz. Öğrenci odaklı bir anlayışla, öğrencilerimizin memnuniyeti arttırmak, Beykent ailesinin bir mensubu olmaktan gurur duyan mezun ve öğrencilerimizle, ülkemizin geleceğine değer katmak amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyor,  Beykent’e adım attığınız andan itibaren sizlerin yanında oluyoruz.

Üniversite hayatınızı zenginleştirmek, kolaylaştırmak ve içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için yapmanız gereken Beykent’in size sunduğu tüm imkânlardan sonuna kadar yararlanmak ve kulüplerimizin düzenlediği etkinliklere, eğitimlere, emeğinizi ve zamanınızı ayırarak katılmak.

Beykentli inançlıdır, kendine güvenir, çalışır, üretir ve başarır. Hepinize hayatınızın bu en güzel döneminde sonsuz başarılar ve mutlu bir üniversite yaşamı dilerim. 

Serhat BUTUR
İstanbul Beykent Üniversitesi Öğrenci Dekanı