Barınma

Beytepe Konukevi

Beykent Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesine araçla 10 dakika mesafede yer alan Beytepe Konukevi, Kıraç’ta yer almaktadır. Modern mimarisiyle Beytepe Konukevi 2016–2017 Akademik Yılında hizmete girdi.
36 daireden oluşan Beytepe Konukevinde, öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz, misafir akademisyenlerimiz ve idari personelimize uzun dönemli olarak tercihine göre tek kişilik ve çift kişilik odalarda konaklama imkanı sunulmaktadır. Eğitim dönemi içinde konukevi yatak kapasitemiz 70 adet olup, kadın ve erkek misafirlerimiz farklı bölümlerde konaklamaktadırlar.

Beytepe Konukevinde her daireye tahsis edilen yatak, (yastık, yatak koruyucu, yatak örtüsü, yorgan, battaniye) amerikan mutfak düzeni, mini buzdolabı, elbise dolabı, fön makinası, koltuk takımı, sehpa, komidin, abajur, dolaplarda boy aynası, sabit telefon, aplik aydınlatma ünitesi ayrıca özel internet bağlantısı bulunmaktadır. Salon ve yatak odalarında IP TV ve klima yer almaktadır. Dairelerin banyoları ultra lüks armatürlerle donatılmıştır.

Öğrencilerimize konaklamadan daha fazlasını sunmak amacıyla temizlik hizmeti ve odalarında oluşabilecek arıza durumunda teknik personel desteği sağlanmaktadır.

Odalara haftanın 1 günü ücretsiz damacana su verilmektedir. Öğrencilerimiz shuttle servisi ile Büyükçekmece Yerleşkelerine rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Konukevi içerisindeki kapalı yüzme havuzu öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Sıcak ve soğuk içecek otomatları, 7/24 saat sıcak su kullanımı, dairelere kartlı giriş sistemi ve 24 saat güvenlik hizmeti ile öğrencilerimizin memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaktadır.