Avrupa Şampiyonu Beykent Aday

Spor Olanakları

Spor Olanakları

Önceden Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından randevu almak koşulu ile hafta içi her gün 10.00–17.00 saatleri arasında üniversite öğrencilerinin kullanımına açıktır.

Ayazağa - Maslak Yerleşkemizdeki spor salonu ise hafta içi her gün 10.00–17.00 saatleri arasında öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Bu spor salonu içerisinde; masa tenisi bulunmaktadır.

Spor Salonu Kullanım Kuralları:

  1. Spor tesislerinde sigara içilmez.
  2. Salona yalnızca spor ayakkabı ile girilir.
  3. Salonda futbol oynanmaz.
  4. Kullanılan toplar oyun bitiminde iade edilir.

Beylikdüzü Yerleşkesine yürüme mesafesinde bulunan spor tesisimizde, hafta içi saat 09.00 - 18.00 saatleri arasında voleybol, basketbol, masa tenisi branşlarında ücretsiz olarak spor yapılabilmektedir.

Spor tesisimizde yer alan 25 m. Uzunluğunda yarı olimpik yüzme havuzumuz hafta içi beş gün öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Havuz Kullanım Kuralları:

  1. Havuza mutlaka bone ile girilir.
  2. Havuza girmeden önce duş alınır.
  3. Havuzda takım çalışmaları yürütülüyorsa boş kulvarlar kullanılır.
  4. Yüksek sesli konuşmadan ve tehlikeli olabilecek davranışlardan kaçınılır

*Havuz kullanım saatleri ilan edilecektir.

Hadımköy Yerleşkemizde bulunan basketbol sahası ve tenis kortu, hafta içi 09.00 – 17.30 saatleri arasında öğrencilerimizin kullanımına açıktır. İlgili spor gereçleri, Daire Başkanlığımızdan temin edilebilmektedir. Hadımköy Yerleşkemizde bulunan fitness salonu, saat 09.00 – 17.30 saatleri arasında öğrencilerimizin spor yaparak zinde kalabilmeleri amacıyla açıktır.

Spor tesislerinden yalnızca Beykent Üniversitesi öğrenci ve çalışanları yararlanabilirler. Bu nedenle spor salonu, yüzme havuzu gibi tesislere girişte sizden istendiğinde kimliğinizi göstermeniz gerekmektedir.
x